باربری وانت بار تلفنی در تهران

از خدمات باربری وانت که اغلب با وانت پیکان یا نیسان بار انجام می‌شود برای حمل بارهای سبک استفاده می‌شود. در اسباب کشی ها اغلب برای جا به جایی خرده ریزها، وسایل و بارهای کم حجم که نیاز به خاور ندارند و کارتن ها‌ی وسایل متفرقه استفاده می شود. یا در زمانی که بار از گنجایش یک خاور بیشتر است ولی از دو خاور هم کمتر است از یک خاور و یک وانت بار پیکان استفاده میشود. اگر بار از گنجایش یک وانت پیکان هم بیشتر باشد می توان از نیسان بار استفاده کرد.

برای سفارش حمل انواع بار در سراسر تهران به سراسر تهران با وانت بار پیکان با شماره ۲۲۳۶۳۸۰۸ در تماس باشید

وانت بار تلفنی

نرخ کرایه وانت بار تهران

محاسبه نرخ کرایه باربری با وانت بار در تهران بستگی به عوامل متعددی دارد.  از جمله عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت باربری با وانت مسافت بین مبدا و مقصد، زمانی که برای بارگیری و خالی کردن بار نیاز است، نیاز به کارگر برای حمل و … می باشد که با برقراری تماس تلفنی و توضیح شرایط مشتری و باربری به توافق می‌رسند.

در هنگام تماس با باربری ها و سایت ها دقت کافی را داشته باشید که با شرکت های معتبر تماس بگیرید. زیرا بعضی سایت ها فقط توسط افراد سیار و متفرقه که هیچ تخصص و اعتبار کافی ندارند دایر شده اند و ممکن است علاوه بر دریافت هزینه های بالا باعث آسیب دیدن بار شما شوند و حتی ممکن است بار شما سرقت شود و عملا پیگیری و ردیابی آن کار بسیار دشواری خواهد بود.

در ادامه یک سایت آنلاین به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید معتبر ترین باربری ها را با کمترین قیمت پیدا کنید و از خدمات آنها استفاده کنید:

دریافت نرخ باربری وانت و سفارش آنلاین بار

شما می‌توانید بصورت آنلاین در سامانه باربری به آدرس barbari.ir بار خود را به صورت رایگان ثبت کرده و جزییات آن را شرح دهید و 10 پیشنهاد قیمت از معتبر ترین باربری های سطح تهران با ارزان ترین قیمت دریافت کنید. در سایت باربری دات آی آر فقط شرکت های معتبر و دارای جواز کسب معتبر و با سابقه بالا عضو هستند و با خیال راحت با کمترین هزینه سفارش خود را ثبت نمایید. و پس از اعلام بار خود قیمت ها و شرایط باربری های متفاوت را دریافت و آنها را مقایسه کنید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب کنید.

پیدا کردن وانت بار ارزان

برای سفارش وانت بار ارزان می‌توانید با هر سایتی تماس بگیرید و قیمت دریافت کنید. اما باید مواظب باشید که افراد سودجو شما را فریب ندهند. این افراد در ابتدا که شما با آنها تلفنی تماس می‌گیرد یک قیمت پایین اعلام میکنند اما هنگامی که بار شما را حمل کردند یا به آدرس شما آمدند درخواست مبالغ بیشتری می‌کنند. اما اگر در سایت barbari.ir بصورت کاملا رایگان پیشنهاد ها را دریافت میکنید و هنگام حمل هم اگر بار خود را درست اعلام کرده باشید دقیقا همان مبالغ را می‌پردازید و از هرگونه کلاهبرداری و پرداخت هزینه اضافه در امان خواهید ماند.

باربری وانت تلفنی تهران

نکات اجاره وانت نیسان و پیکان

اگر می‌خواهید برای حمل بار و کالاهای خود از وانت استفاده کنید یا اینکه یک وانت اجاره کنید که بار را حمل کنید باید به نکاتی توجه داشته باشید. نکته ی مهم وزن بار است که وانت پیکان میتواند تا 600 کیلوگرم را حمل کند اما اگر بار شما سنگین تر است باید از نیسان استفاده کنید. در ادامه مشخصات پیکان بار را قرار داده ایم. در مقایسه با نیسان که تا 2 تن بار را حمل می‌کند و ابعاد بیشتری را در خود جای می‌دهد وانت پیکان ضعیف تر به شمار می‌آید.

مشخصات وانت پیکان بار

ابعاد قسمت بار وانت پیکان که نام دیگر آن باردو است، حدودا شامل 1.82 متر طول و 1.41 متر عرض می‌باشد. همچنین ظرفیت بارگیری آن از نظر وزن نهایتا 600 کیلوگرم است. از این وسیله همچنین جهت پخش مواد غذایی و غیره در سطح شهر استفاده می شود. اتوبار شهر تهران با در اختیار داشتن انواع وانت و راننده های مجرب لوازم شما را در داخل شهر تهران و اقصی نقاط کشور جا به جا مینماید. کافیست با شماره ۲۲۳۶۳۸۰۸ تماس بگیرید.