خدمات بسته بندی بار و اثاثیه منزل

بسته بندی بار قبل از جابه جایی ، اعم از بارهای منازل یا ادارات یا کالاهای تجاری مسئله بسیار مهمی است ، این کار نیازمند داشتن هنر ، مهارت و تخصص کافی می باشد .

بسته بندی بار

تا به حال به این نکته دقت کرده اید که چگونه بسیاری از اجناس خارجی مانند مبلمان و … از کشورهایی مانند چین و ترکیه ، کاملا صحیح و سالم به ایران می رسند و به منزل شما انتقال داده می شوند ، اما در اولین جابه جایی در اسباب کشی منزلتان آسیب می بیند ؟

چنین اتفاقی به دو دلیل رخ می دهد :

1 – عدم بسته بندی مناسب اثاثیه

2 – عدم حمل مناسب بار و بارگیری در اتوبار

بین دو مورد فوق در این مقاله توضیحی در رابطه با بسته بندی مناسب اثاثیه می دهیم :

برای بسته بندی مناسب اثاثیه منزل یا محل کار و … باید از کارتن های 5 لایه محکم استفاده کنید و با ابعاد مناسب برای کالا ، از وکیوم های مناسب برای جلوگیری از ضربه خوردن کالا استفاده نمایید ، مانند محافظ های حباب دار ، رختخواب ها را در ساک های زیپ دار قرار دهید و برای جلوگیری از کثیف شدن آنها حتما دقت کنید که زیپ ساک بسته شده باشد ، وسائل شکستنی خود را در جعبه های محکم قرار دهید و قبل از آن ، آنها را با محافظ های حباب دار و اگر امکانش نبود ، با روزنامه محافظت نمایید .

پرسنل اتوبار شهر ، شما را در امر بسته بندی وسایل کمک خواهند کرد و تمام تلاش خود در جهت محافظت از وسایل و لوازم شما به کار میگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *