باربری نیسان بار تلفنی در تهران

باربری نیسان به این صورت است که یک وانت نیسان به همراه راننده و در صورت نیاز کارگر برای شما ارسال میشود و بار شما را حمل می‌کند. اگر بار شما از یک وانت بار پیکان بیشتر است حتی تا دوبرابر مقدار استاندارد یک وانت معمولی است اما با این حال از بار یک کامیونت یا خاور هم کمتر است، نیازی به استفاده از خاور نیست و میتوانید از وانت های نیسان استفاده نمایید. و دیگر لازم نیست هزینه‌ی زیادی را برای اجاره کامیونت یا خاور بپردازید و همان کرایه وانت بار را می‌پردازید.

اما اگر بار شما بیشتر از است باید از خاور استفاده کنید تقریبا هر خاور میتواند بار سه وانت نیسان را حمل کند. البته در صورتی که چیدمان بار به درستی انجام شده باشد. لازم به ذکر است به غیر از حجم بار در مواقعی هم بار شما به اندازه‌ی یک خاور است اما به دلایل مختلف از جمله باریک بودن معابر و کوچه های محل بارگیری و عدم عبور کامیونت و خاور مجبور هستید که از خدمات باربری نیسان استفاده کنید.

شماره تلفن نیسان وانت تلفنی

 

نرخ کرایه نیسان بار در تهران:

برای اطلاع از قیمت و نرخ کرایه حمل بار و سفارش حمل بار با نیسان بار یا هر وسیله ی دیگر با ما در تماس باشید. با سایت باربری شهری یک حمل و نقل بدون دردسر و استرس و بدون قیمت ها و هزینه های اضافی و پنهان را برای اولین بار تجربه کنید. با اعلام مبدا و مقصد و شرایط و توضیحات بار بصورت تلفنی و تماس با کارشناسان ما قیمت ثابت و نرخ کرایه نیسان بار را از ما دریافت کنید و همان مبلغ را هنگام آمدن راننده بپردازید.

باربری نیسان تهران

درباره ی باربری نیسان وانت بیشتر بدانید:

از وانت نیسان ها به علت داشتن موتورهای قدرتمند، برای حمل و نقل بارهای سنگین و حجیم استفاده می شود و در برخی موارد نیاز به کمپرس کردن بار می باشد که برخی از نیسان ها دارای کمپرس هستند.

وانت های باربری نیسان که معمولا ایرانی ها را بلافاصله به یک ماشین وانت با رنگ آبی می اندازد، از سال 1341 تولید شده اند و بعد از گذشت این همه سال از خودروهای محبوب برای باربری می باشد و این به علت موتورهای قدرتی با بدنه قوی می باشد.

شیوه حمل بار سنگین با نیسان بار:

اگر بار سنگین و حجیمی مثل یخچال های فروشگاهی، قفسه، بوفه کتاب، گاوصندوق و … دارید می توانید از وانت باربری نیسان استفاده کنید. استفاده از وانت نیسان ها برای جابه جا کردن چنین بارهایی به صرفه است. مثلا جابه جا کردن یک گاوصندوق سنگین با یک وانت نیسان بسیار مقرون به صرفه است. ما همراه نیسان بار ها انواع عایق های بسته بندی و پتو و موکت می‌فرستیم که در حین جابه جایی آسیبی به بار نرسد و به بهترین شیوه به مقصد برسد.

طناب و تسمه کافی به همراه تمام رانندگان ارسال می‌شود که بار چیده شده را با طناب محکم کنند که جابه جا نشود یا نیفتد و در مواقع مورد نیاز مثل مواقع بارندگی یا حساس بودن بار بار شما کاملا چادر کشی میشود و از هر گونه دسترسی به دور می ماند. البته برای این امر هنگام تماس میتوانید اعلام کنید که وانت نیسان های اتاقدار را برای شما ارسال کنیم که مجهز به اتاق فلزی مسقف هستد.

ارسال کارگر برای حمل و بسته بندی بار

اگر بار شما بزرگ و سنگین است به شما پیشنهاد می شود که کارگران ما استفاده کنید و در هنگام تماس بفرمایید که بار سنگین دارید که کارگر کارآزموده‌ی قوی و ماهر برای این کار، به شما معرفی شود.

اگر بارهای شما کوچک هستند اما سنگین، بسته بندی مناسب بار فراموش نشود. بسته بندی مناسب امنیت و کیفیت بار و محموله شما را حفظ میکند و از آسیب های گوناگون از جمله شکستگی، خراش دیدگی، آب خوردگی و سایر موارد حفظ و مصون می‌دارد. برای امور حرفه ای بسته بندی میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات بسته بندی بار ما بهره مند شوید.